Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради

Пліч-о-пліч

Змагання з волейболу серед юнаків в рамках Всеукраїнських шкільних змагань " Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Відбулися фінальні змагання другого міського етапу проєкту „Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги“, що проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

16:30 07.03.2024

Змагання з футзалу в рамках Всеукраїнських шкільних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

В рамках Всеукраїнських шкільних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги» та з метою залучення школярів до систематичних занять фізичними вправами, формування у них лідерських якостей через спорт, сьогодні, 22 лютого, на базі ліцею №4 відбулась зустріч з футзалу. Учасниками змагань стали учні 5-6 класів закладів загальної середньої освіти Березанської міської ради. Учасники змагань продемонстрували чудову фізичну форму, спритність, витримку та силу духу.

16:08 22.02.2024